Aktuality

Vánoční výtvarná dílna pro děti

Vánoční výtvarná dílna pro děti

Zveme děti na tradiční vánoční výtvarnou dílnu, která se bude konat ve středu 14. prosince 2022 od 12 do 16 hodin. Vytvoříme si vánoční přáníčko, zvonečky a zasněženou chaloupku. Vlastnoručními výrobky si můžete ozdobit své domovy a těšit se na příchod Vánoc.

Prezentace objevených portrétů a životního příběhu zakladatelky poutního místa Malé Sv.

Prezentace objevených portrétů a životního příběhu zakladatelky poutního místa Malé Sv.

Městská knihovna Rtyně v Podkrkonoší Vás zve na prezentaci objevených portrétů a životního příběhu zakladatelky poutního místa a osady v Malých Svatoňovicích Anny Viktorie Ludmily Kolowrat_Liebsteinské. Akce se uskuteční v neděli 27. 11. 2022 od 16 hodin v naší knihovně. Komentovanou prezentaci povede Ladislav Hojný z Farnosti Malé Svatoňovice. Vstupné dobrovolné.

Klubík Šikulové (3+)

Klubík Šikulové (3+)

Klubík Šikulové (3+) vás zve v pondělí 14. 11. 2022 od 16 hod. na pohádkový program podle stejnojmenné knihy Oksany Buly: Medvěd nechce jít spát. Můžete se těšit také na vyrábění.

Klubík Kulihrášci 0-3 roky

Klubík Kulihrášci 0-3 roky

Klubík Kulihrášci (0-3 roky) vás srdečně zve v pondělí 14. 11. 2022 od 9,00 hod. nebo od 10,30 hod. na společné setkání v naší knihovně, doplněné pohybovými říkadly a písničkami. Prosíme rodiče, aby si registrovali jeden ze dvou nabízených časů, který jim bude vyhovovat na e-mailu: sehnalova@mkrtyne.cz. Vytvořili jsme menší skupiny, které budou více vyhovovat vašim malým dětem.

Od měsíce října jsme zavedli novou službu „půjčování elektronických knih“. Mohou ji využívat všichni registrovaní uživatelé naší knihovny. Díky této službě budou mít přístup k vybraným titulům ze současné produkce českých nakladatelů bez ohledu na otevírací dobu knihovny. V nabídce budou i žádané bestsellery. Výhodou eVýpůjček je jejich dostupnost. Výpůjčky knih mohou sloužit určité skupině uživatelů jako prostředek k sebezdělávání a rozšíření obzorů o tuto novou technologii.

Setkání klubíku Šikulové (3+)

Setkání klubíku Šikulové (3+)

Klubík Šikulové (3+) vás srdečně zve v pondělí 10. 10. 2022 od 16 hod. na pohádkový program podle stejnojmenné knihy Erica Carle „Tuze hladová housenka“, doplněný pohybovými říkadly a písničkami. Nebude chybět ani vyrábění.

Setkání klubíku Kulihrášci (0-3)

Setkání klubíku Kulihrášci (0-3)

Klubík Kulihrášci (0-3 roky) vás srdečně zve v pondělí 10. 10. 2022 od 9,00 hod. nebo od 10,30 hod. na společné setkání v naší knihovně, doplněné pohybovými říkadly a písničkami. Prosíme rodiče, aby si registrovali jeden ze dvou nabízených časů, který jim bude vyhovovat na e-mailu: sehnalova@mkrtyne.cz. Vytvoříme tak menší skupiny, které budou více vyhovovat vašim malým dětem.

Virtuální univerzita třetího věku

Virtuální univerzita třetího věku

Upozorňujeme všechny zájemce z řad seniorů, že studium VU3V začíná již 5. října 2022 od 9.30 hodin v naší knihovně. V zimním semestru začneme studovat zajímavé téma „Rituály evropských královských rodů“. Zapojit se mohou všichni senioři, kteří mají chuť se setkávat s vrstevníky nejen při učení, ale i při dobré kávě. Těšíme se na Vaši účast.

Podzimní výtvarná dílna pro děti

Podzimní výtvarná dílna pro děti

Děti, zveme Vás do naší knihovny. Ve středu 5. 9. 2022 se od 12 do 16 hodin uskuteční podzimní výtvarná dílna. Vyrobili bychom si dekorativní řetěz s podzimním motivem a halloweenské postavičky.

Setkání klubíku Šikulové (3+)

Setkání klubíku Šikulové (3+)

Městská knihovna Rtyně v Podkrkonoší a Klubík Šikulové (3+) vás srdečně zvou v pondělí 12. 9. 2022 od 16 hod. na pohádkový program podle stejnojmenné knihy Markéty Pilátové „Veverka z Vamberka“, doplněný pohybovými říkadly a písničkami.

Pondělí   12–16 h
Úterý 8–12 h 13–17 h
Středa   12–16 h
Čtvrtek 8–12 h 13–17 h

Během letních prázdnin:

Úterý 8–12 h 13–17 h
Čtvrtek 8–12 h 13–17 h

Městská knihovna Rtyně v Podkrkonoší
nám. Horníků 440
542 33 Rtyně v Podkrkonoší

Provozovatelem webu je společnost Městská knihovna Rtyně v Podkrkonoší, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše